Kursai

Populiarus

Python pradedantiesiems

Python yra populiariausia pasaulyje programavimo kalba. Python kodas yra lengvai skaitomas, o taikymo sričių - begalė, įskaitant tinklalapių kūrimą, mašininį mokymąsį, automatizavimą ir t.t. Šis kursas puikiai tinka norintiems įgauti Python programavimo pagrindus ir pasirinkti tolimesnę kryptį.

Trukmė: 40 valandų

Detaliau

Duomenų analizė su Python

Python programavimo kalba yra lyderė duomenų analizės srityje. Versle Python keičia ir papildo Excel bei kitas duomenų analizės priemonės. Baigę šį kursą galėsite mikliai naršyti, tvarkyti, analizuoti ir pristatyti duomenis su Python. Baigę šį kursą galėsite studijuoti mašininį mokymąsį.

Trukmė: 80 valandų

Detaliau

Duomenų mokslas ir mašininis mokymasis su Python

Tai žingsnis po duomenų analitikos. Susipažinsime su mašininiu mokymusi. Įvaldysime sklearn biblioteką. Susipažinsime su Xgboost, LightGbm bei neuroninių tinklų bibliotekomis (TensorFlow, Pytorch).

Trukmė: 80 valandų

Detaliau

Backend Web dev su Python (Django arba FastAPI)

Norite kurti web aplikacijas? Python turi bent keletą tam skirtų bibliotekų. Šis kursas labiausiai tinka tiems, kurie mėgsta dirbi su duomenimis ir neturi noro gilintis į dizainą ir UX/UI klausimus. Baigę šį kursą galėsite kuri web aplikacijų backend dalį.

Trukmė: 80 valandų

Detaliau

Full stack Web dev su Python ir Javascript (React, Tailwind)

Full-stackeris žmogus, kuris dažniausiai reikalingas mažoms ir/arba judrioms(agile) kompanijoms. Esant poreikiui galėsite sukurti visą aplikaciją arba galėsite specializuotis į viena iš sričių bet tuo pačiu suprast ką daro kolegos 'kitame gale'.

Trukmė: 120 valandų

Detaliau

Web scraping su Python

Dažnas IT projektas priklauso nuo duomenų. Vieša paslaptis, kad didelė dalis kompanijų duomenis tiesiog renka iš interneto. Tai sena praktika, bet besikeičianti kiekvienais metais. Išmoksime įvairių scraping technikų. Baigę kursą galėsite sukurti sprendimą kuris nuolat tvarkingai ir patikimai surenka duomenis iš vieno ar net kelių šaltinių.

Trukmė: 40 valandų

Detaliau